Дитячий салон краси

Ваш малюк не хоче стригтися? Топ 10 порад для підготовки до стрижки!

18/01/2018

1. Дитина має бути абсолютно здоровою! Т.к будь-який дискомфорт чи погане самопочуття: забитий носик, кашель, алергія тощо, посилюють ситуацію.

2. Маля має бути ситим! Голодна дитина — примхлива дитина!

3. Кожна дитина має свій графік, і є час, коли він бадьорий і веселий, наприклад після денного сну та обіду! Ось на цей час і записуйтесь на стрижку!

4. Маленька дитина — теж людина і в неї може бути поганий настрій! Тоді просто перенесіть запис на інший час чи день!

5. Мотивація ще ніколи не була зайвою! Пообіцяйте малюкові бонус за хорошу поведінку під час стрижки! І не забудьте виконати обіцяне!

6. Коли готуєтеся до походу в салон, не вживайте слова: «не бійся», «тобі не буде боляче», тому що дитина не сприймає частинку «не». Краще розповісти, що дивитимемося мультик, кататимемося на машині, гратимемо іграшками ітд.

7. Розкажіть дитині казку, де він Головний герой та її чекають цікаві пригоди та перетворення на прекрасного принца (принцесу)

8. Часто на процес стрижки впливає присутність (відсутність) когось із батьків! Поспостерігайте за своєю дитиною, можливо, комусь із батьків краще поспостерігати за процесом трохи осторонь.

9. Якщо малюк вередує під час стрижки, то краще не робити великих перерв між відвідуваннями салону, а регулярно приходити, трохи раніше запису, щоб був час пограти, освоїться, подивитися як стрижуть інших діток!

10. Найголовніше, не переживайте, якщо ваше відвідування салону було галасливим) Ми часто зустрічаємося з капризулями, особливо хлопчиками, і намагаємося працювати швидко, якісно та з душею!