Дитячий салон краси

Увага важлива інформація! Педикульоз!

17/07/2018

Так це проблема! Так, це неприємно! Але, мабуть, немає родини, яка не стикалася б з цим явищем! Тому не панікуємо, а діємо свідомо!

Зараз настав час поїздок на море, на річку та в табори, тому, батьки, будьте уважні. Відразу після повернення дитини з поїздки, подорожі чи відпочинку за містом УВАЖНО ПЕРЕВІРТЕ ГОЛОВУ доньки чи сина.

Якщо шкідники таки виявлені, то діяти треба швидко. Зараз в аптеках широкий вибір засобів від педикульозу. (Зі свого досвіду рекомендуємо: Пара Плюс) Вибираєте та дієте згідно з інструкцією. Після обробки у волоссі залишається якась кількість мертвих гнид. Їх ви чісує за допомогою густого гребінця, ще може допомогти полоскання волосся у воді з додаванням оцту

ВАЖЛИВО! Працюючи в салонах з дітьми, ми регулярно стикаємося з цією проблемою. У такому разі ми в делікатній формі повідомляємо батьків про проблему і, звичайно, не починаємо обслуговування. Трапляються випадки, коли наших фахівців просять усунути «наслідки» вже після обробки. Ми не займаємося вичісуванням та вибором. Вважаємо це некоректним по відношенню до наших майстрів та інших клієнтів!

Дякуємо за розуміння! Бажаємо Вашим родинам здоров’я!