Дитячий салон краси

Вибір дитячої стрижки

30/10/2017

Отже, ви прийшли в дитячу перукарню і саме на початку дуже важливо правильно визначитися з вибором дитячої стрижки. Майстер-перукар обов’язково порадить відповідну зачіску, виходячи з типу волосся вашої дитини, щоб волосся краще укладалося, але зачіска не повинна існувати сама по собі, поза впливом моди. І тим більше не слід вважати, що дитячі стрижки не схильні до моди.

Усі нові тенденції та прийоми використовуються тут так само, як у створенні сучасних дорослих моделей. А якщо ваша дитина вже підліток стає просто необхідним враховувати останні напрямки моди і використовувати новітні прийоми. Однак «мода приходить і йде, а стиль залишається». Це висловлювання великої мадемуазель Коко Шанель вірно за всіх часів.

Поспостерігайте за своїм чадом: що він чи вона воліє носити, як рухається, які має уподобання – музика, комп’ютерні ігри, спорт? Доведеться враховувати це і ще безліч дрібниць і деталей у поведінці дитини. Також треба враховувати, що догляд за зачіскою у дитини має бути мінімальним. Один рух гребінця та зачіска в порядку – ця обставина для сучасних молодих людей від п’яти до п’ятнадцяти є вирішальною.

Розглянемо основні стилі дитячих стрижок:

Стиль «Унісекс»

Стиль «Унісекс» популярний серед хлопчиків та дівчаток, які надто зайняті своїми щоденними проблемами, щоб витрачати час на стояння перед дзеркалом.

Вони швидкі в рішеннях, люблять рухливі види спорту, вважають за краще не слухати музику, а рухатися під неї. «Тусівка» у таких хлопців зазвичай змішана, але потрапити до них у компанію не просто — при відкритості і легкості спілкування, що здається, відбір у «сотовариші» йде строгий. Зазвичай вони мають оригінальне хобі, виділяються з однолітків своїми знаннями у певній галузі. Простота і недбалість у зачісці доповнюються такою ж манерою одягатися.

Класичний стиль

Перевагу класичного стилю віддають молоді люди, що рано визначили свою спрямованість у подальшому житті. Обережні і в одязі, і у виконанні домашніх завдань. Про таких зазвичай кажуть – «знає, чого хоче». Багато в чому це поки що наносне, зовнішнє, але батькам варто всіляко підтримувати подібне «самосприйняття». Не лякайтеся тимчасових перекосів – пофарбованого пасма волосся, сережки у вусі, суперкороткої стрижки.

Не варто думати, що цей стиль властивий старшим хлопцям — зовсім ні. Зустрічаються і чотирирічки, що примудряються повертатися в білих гольфиках після катання на велосипеді, або малюки, що грають на підлозі в ляльки, але не пом’яли жодної складочки на спідниці. А гребінець і хустку обов’язково виявляться у них у кишеньці.

Спортивний стиль

Назва спортивний стиль говорить сама за себе, але це не означає, що дитина серйозно захоплюється спортом, вона може просто віддавати перевагу витрачати мінімум часу на створення зовнішнього вигляду. Коротка або дуже коротка стрижка, майки, джинси – все підпорядковане одному бажанню – модний без зусиль. Мілітарі, практичні, морські — це все варіації того ж спортивного стилю.

Романтичний стиль

 Романтичний стиль властивий не лише дівчатам. Перевагу йому віддають «домашні» діти, які під великим впливом матері.

В одязі це теж відчувається – бантики, рюші, оборки у дівчаток, матроські комірці, короткі штани у хлопчиків. Волосся носить середньої довжини, часто волосся у дитини кучеряве, зачіска вимагає певного укладання.

Такі діти рано починають користуватися гелями, мусами, феном та починають відвідувати дитячі перукарні.

Авангардний чи екстравагантний стиль

Перевагу йому надають найчастіше підлітки, які мають іншої можливості висловити своє ставлення до життя.

Стрижки та зачіски недбалі, пасма волосся різної довжини, асиметричні. Іноді робиться упор на певну деталь — вистрижену скроню, перисту чубчик тощо. В одязі також властива манера «бачена» — змішання абсолютно не підходящих за стилем, фактурою та кольором речей.avangard

Але любителями авангардного стилю є і шанувальники певної музичної групи, художники-початківці, комп’ютерники. Так що не лякайтеся і певною мірою йдіть на «привід», допомагаючи створювати зовнішній вигляд улюбленого чада. Може, для вас це виявиться єдиною можливістю порозумітися з ним.

Якщо ж говорити про модні тенденції, то для довгого волосся та волосся середньої довжини особливо актуальною у 2012-му стане стрижка «каре» , так як така стрижка дозволяє виконати і гладку її укладання і завивати романтичні локони. По-новому виглядатиме новий вид каре з чубчиком прямокутної форми, при цьому довжина волосся буде трохи вище підборіддя.

Стрижка «паж», якій стилісти пророкують найвищу обиральність у 2012 році чудово підходить для густого прямого волосся. Варіювати її планується за допомогою різної довжини чубчика або окремих пасм волосся.

Стрижка «том-бой» стане неймовірно популярною у новому сезоні. Вона виконується на базі короткого асиметричного боба з довгою рваною чубчиком.

Ну і звичайно без кісок нікуди — навіть якщо взяти до уваги, що еволюція зачісок з року в рік є звичайною справою, відродження плетених кіс у стилях зачісок відбулося ще в 2010 році і залишається модним і актуальним.