Дитячий салон краси

Готуємось до «випускного»

30/10/2017

Наприкінці травня починається пора випускних ранків у старших групах дитячих садків. Випускний у дитячому садку — це одне з найрадісніших та найочікуваніших свят для кожної дитини. Хлопчики та дівчатка починають усвідомлювати, що вони вже дорослі і тому незабаром підуть до школи. Почнеться новий етап у житті дитини та всієї родини.

За весь час перебування в дитячому садку ми проходимо багато свят, ранків, які вимагають від нас, батьків, і від наших дітей певної підготовки. Це репетиції танців, пісень, віршів та, звичайно ж, зовнішній вигляд нашого малюка. Вбрання та зачіски — відіграють важливу роль у тому, щоб у дитини був гарний настрій і свято дійсно було радісним і незабутнім!

А випускний ранок — це взагалі визначна подія, до якої готується вся родина.

І ось… вірші та танці підготовлені, вбрання куплено – залишилося найголовніше – це зачіска Вашої дитини.

Дитячий салон «Красиві та Щасливі» створений для того, щоб прикрашати та полегшувати життя вашої родини. Тому ми запрошуємо всіх випускників на зачіски та стрижки. Наші майстри-чарівники створять гарний образ для вашої дитини. Різні стрижки та малюнки для ваших принців, красиві плетіння, зачіски, кольорові пасма, гліттер-тату, дитячий візаж для ваших принцес. Ми чекаємо на вас у наших салонах — і Ваше свято буде незабутнім!