Дитячий салон краси

Дитячий перукар

07/05/2019

Чим такий спеціаліст відрізняється від майстра для дорослих? Багато хто навіть не замислюється в чому різниця.

Вимоги для роботи з дітьми вищі: необхідно бути не тільки хорошим фахівцем, але також потрібне вміння швидко пристосуватися до настрою та поведінки малюка.

Іноді доводиться стригти на колінах у мами, стоячи в будь-якій іншій схильності, часто незручному місці (на підлозі, під стільцем, на плечах у тата). Деякі салони навіть не беруться обслуговувати маленьких клієнтів, т.к. не вдається налагодити комунікацію з дитиною.

З дітьми працюють майстри вищої кваліфікації, які мають розбиратися у різноманітті дитячих стрижок, які мають особливості. Зараз майстри, які працюють із дорослими скажуть, що це не так)

Але, повірте нашому досвіду, те, що майстер, який працює з дорослими, не захоче, а іноді і не зможе стригти «в польоті» — це факт.

Дитяча стрижка має бути максимально простий у виконанні і легкий у укладанні. До того ж, дитяче волосся відрізняється від дорослих: у малюків структура волосся не сформована, зазвичай воно досить тонке і нерівномірне, тому стрижка повинна обмежуватися прямими зрізами, часто машинкою і без філіровки. Лише з 4-5 років можна запропонувати дівчинці чи хлопчику складніші варіанти зачісок «як у дорослих».

Починаючи з молодшого шкільного віку, діти самі починають брати активну участь у виборі зачіски, тому майстер обов’язково враховує їх побажання і може запропонувати складніші або модельніші варіанти.

Важливо! Для най менших крутьків обов’язково дотримання техніки безпеки — слід використовувати ножиці з тупими кінцями, а також попереджати про свої дії, щоб несподіваний поворот голови не порушив зачіску або не спричинив подряпину.

Також потрібна швидкість. Зазвичай майстер починає роботу з найскладніших моментів, це потилиця і над вушками малюка, поки увага дитини сконцентрована, а потім переходить до виконання верхівки.

І, на закінчення, праця дитячого майстра має добре оплачуватись! І дитяча стрижка має коштувати не менше дорослої послуги.

Альона Тиханська