Дитячий салон краси

Кожна дитина – індивідуальність!

30/10/2017

Всі батьки бажають для свого малюка всього найкращого. Кожні мама та тато хочуть бачити своїх дітей здоровими, щасливими та красивими. Давайте порушимо питання краси наших діток. Я переконана, що негарних дітей не буває. Гарячі очі, сяючі усмішки та щирість дітей підкуповують і нікого не залишають байдужими. Таким народжується кожна дитина. Але є риси, які стають притаманними нашим дітям після народження, у період дорослішання.

Наші діти незабаром стануть такими ж дорослими як ми. Сьогодні ми повинні допомогти їм сформувати правильне світогляд, ставлення себе і оточуючим, смак, стиль і почуття міри.

Чи знаєте ви, що ваше чудовий, милий малюк — володар неповторного стилю? Кожен із нас із перших днів життя наділений індивідуальністю. Стиль диктується не поведінкою чи настроєм людини, яке зовнішністю, природними даними; народжується та розвивається разом з особистістю.

Дитина, безумовно, гармонійне створення. З самого раннього віку він намагається сам вибрати собі одяг, взуття, аксесуари та зачіску – можна сказати, робить свої перші кроки у різноманітному світі стилю. Щоб його вибір був вдалим і зачіска гармоніювала із зовнішністю, дитині потрібна підтримка з боку батьків і, звичайно ж, допомога фахівців.

У нашому салоні, який спеціалізується саме на роботі з дітьми, є багато переваг. По-перше, меблі, перукарські крісла і вся обстановка зручна і зроблена так, щоб діти почувалися комфортно. Ми постійно працюємо над підвищенням кваліфікації наших майстрів: проводимо навчання, відвідуємо семінари та стежимо за модними тенденціями. І, найголовніше, на відміну від дорослих салонів та перукарень, у нас завжди раді маленьким клієнтам.