Дитячий салон краси

Як прибрати скоринки на голові?

22/09/2018

Скоринки на голові бувають чи не у кожної другої дитини, тому проблема всім уже давно відома і не змушує мам панікувати.

Але питань від цього не стає менше. Скоринки – це не хвороба, але це не дає нам права ігнорувати проблему і вдавати, що все гаразд. Цим потрібно займатися!

Зверніть увагу, що видаляти себорейні скоринки гострою гребінцем або нігтем не можна. Таким чином, ви тільки зробите боляче малюкові і пошкодите шкіру голови. Для цього є більш щадні методи.

•Розм’якшуємо скоринки
Приблизно за годину до купання, змастіть скоринки на голові у дитини стерильною олією, вазеліном або саліциловою маззю. Після цього надягніть малютку бавовняну шапочку, а через годину зніміть і акуратно помасажуйте шкіру голови. Для цього використовуйте гребінець із натуральною щетиною.

•Змиваємо
Молочні скоринки поступово змиватимуться під час миття голови. Але тільки запам’ятайте, що не потрібно намилювати голову повторно і тим більше намагатися змити їх все за одне купання.

•Зачісуємо
Після купання, коли волосся почне підсихати, настає час зачісування. Акуратно розчешіть волосся тупим гребінцем з рідкими зубами, а потім м’якою щіткою. Це допоможе прибрати залишки скоринок.

Але врахуйте, цю процедуру не слід повторювати більше одного разу на тиждень.