Дитячий салон краси

Кіски для дівчаток

30/10/2017

Немає на світі такої людини, яка не хоче бути гарною. Але особливо це бажання властиве жінкам, причому будь-якого віку. Адже навіть найменші дівчатка бажають бути красивими. А яка краса може бути без красивого, здорового, доглянутого волосся?

Привчати дитину доглядати за собою необхідно з раннього віку. Це має стати потребою, звичкою, а чи не примусовим обов’язком. Завдання мами: показати дочки на власному прикладі, що доглядати за собою, створювати власний образ, це захоплююче заняття! Зачіска — дуже важлива складова нашого зовнішнього вигляду. Але просто чисте розчесане волосся — це лише половина шляху до краси. Маленьким дівчаткам, і старшим дівчатам необхідно підібрати відповідну зачіску.

Сьогодні ми поговоримо про косоплетіння… Коса сама по собі дуже гарна! Але якщо врахувати, що зараз існує маса способів укладання волосся та найрізноманітніші види плетіння, то коса стає ще й універсальною зачіскою!
Крім цього, за нинішнього темпу життя, зачіска з кіс має цілу низку переваг:

• довгий час зберігається первісна форма зачіски, на відміну інших видів укладання (дуже зручно для школярок).

• волосся не заважає на спортивних заняттях (при тугому плетінні).

• Великий вибір варіантів плетіння та укладання як для дорослих, так і для дітей.

• можливість вибору зачіски і щодня, і будь-яке свято.

Практичність, зручність, краса, і все це коса!

Дорогі мами та тата! Приходьте зі своїми доньками до дитячого салону краси «Красивые и Счастливые», і ми зробимо зачіску з кіс для будь-якого випадку!