Дитячий салон краси

Манікюр для дитячих ручок

30/10/2017

В даний час став дуже популярним дитячий манікюр. Але його користь ще не зрозуміла багатьом батькам. Почнемо з азів – розглянемо важливі особливості зростання та будови дитячих нігтиків.

Швидкість зростання нігтів у чоловіків вища, ніж у жінок. Ще швидше нігті зростають у дітей. Це пояснюється деякими анатомічними особливостями дитячого нігтьового апарату. Нігті починають формуватися

ще при внутрішньоутробному розвитку плода із зародкових нігтів, які згодом залишаються у вигляді птеригію на все життя. (Птеригій є тонким шаром кутикули, що дуже щільно прилягає до нігтьової пластини і росте разом з нею). Але в утробі матері нігті відростають настільки незначно, що у новонародженого нігтьова пластина лише покриває нігтьове ложе, не утворюючи вільний край нігтя.

Будова нігтя дитини подібна до «дорослого» нігтя, а ось структура відмінна. Основною особливістю є висока еластичність дитячих нігтів, що забезпечується високим вмістом вологи (води). Це також варто враховувати під час виконання дитячого манікюру.

Дитячий манікюр виконують за умов салонів краси, у виключно чистих умовах:

1. Процедуру починають із обробки кистей рук антибактеріальним розчином;

2. Нігтям надають форму за допомогою білої прямої пилки з амбразивністю 240 грит. Багато дітей не переносять вібрації, тоді кінчик нігтя видаляють кусачками;

3. Край нігтя шліфують та полірують;

4. Кутикулу та задирки обробляють бальзамом або кремом для нігтів. Діти кутикулу не обрізають!

5. Задири видаляють кусачками;

6. При ранках, що утворилися, заклеюють їх медичним клеєм;

7. Гігієнічний дитячий манікюр закінчують масажем та парафінолікуванням. Ці процедури подобаються дітям;

8. За згодою батьків на нігті дитині наносять лак. Замість лаку покривають засобом проти відкушування нігтів.

Крім естетичного впливу, манікюр для дітей є добрим засобом боротьби зі відкушуванням нігтів, або оніхофагією. Погана звичка гарної дитини – ну що з нею робити! За допомогою нейл-арту або дизайну нігтів оніхофагія лікується досить просто. Адже для дитини, особливо для дівчаток, манікюр – цікава гра.

Навіть самі маленькі дівчатка ще в дошкільному віці часто бувають помічені за приміркою маминих суконь та самостійного нанесення маминої косметики. Вони із захопленням дивляться на чарівні бульбашки з різнобарвними лаками, тюбики з помадою, із задоволенням нюхають парфуми.

У ній народжується Жінка! Маленьку принцесу не лають за невміло пофарбовані нігті, за зіпсовану помаду. Дівчаток починають привчати до краси, розповідають, як правильно доглядати себе. Адже краса – велика сила, і вона мусить і зможе перемогти шкідливу звичку.

Приводьте своїх дітей у дитячий салон краси «КіС» і ми допоможемо прищепити їм почуття прекрасного з самого дитинства!