Дитячий салон краси

Модні хлопчики!

30/10/2017

Нещодавно наша команда брала участь у дитячому ярмарку. Ми з радістю розповідали про те, який чудовий у нас салон і як ми чекаємо на всіх діток у нас. Багато відвідувачів виставки-ярмарку, переважно це були батьки дітей у віці: від 0 до років 13, із задоволенням слухали нас, цікавилися та брали наші контакти. Але в той же час ми зіткнулися з тим, що деякі мами на наше запрошення реагували усмішкою та словами: нам не треба — у нас хлопчик!

І ось питання: чи треба хлопчиків з дитинства привчати стежити за собою? Впевнена: Так!

Ще зовсім недавно стрижка хлопчика обмежувалася просто короткою стрижкою і чим коротше, тим краще, щоб не вирізнятися серед своїх однолітків і не навести на себе обурення вчителів.

Але зараз інший час… і тепер диктує зовсім інші умови.

Це раніше всі діти були на «одне обличчя». А зараз ми хочемо бачити наших дітей унікальними, індивідуальними, творчими, стильними, доглянутими та впевненими в собі! І це – правильне бажання!

Тому сьогодні перукарні та салони краси, а особливо спеціалізовані, пропонують найширший вибір різних зачісок та стрижок для хлопчиків, укладання неслухняного волосся хлопчика.

Давайте з раннього дитинства не тільки донькам, а й синам будемо щепити смак, бажання стежити за собою і виглядати на всі 100.
Я, як мати трьох дітей, двоє з яких сини, згодна, що вміння проявляти себе і бути стильним — не головна, але все ж таки важлива складова в житті хлопчика…і чоловіка.

Пам’ятайте, Ваша дитина — гідна найкращого!