Дитячий салон краси

Перша стрижка

01/11/2017

1-й день народження малюка завжди особливий. Його хочеться відзначити яскраво і те щоб він запам’ятався. Але ще більше кожній мамі хочеться дотриматися всіх «правил», які нам передаються з покоління в покоління. У нашій країні існує традиція повністю стригти дитину в рік. Багато бабусі наполягають на тому, щоб молода мама взяла ножиці і зістригла перші волосики дитини.

Цю традицію пояснюють тим, що вона необхідна для того, щоб волосся малюка було густішим і краще росло, оскільки з народження воно у нього м’яке і тонке.

Вже давно доведено, що на густоту волосся остригання наголо не впливає, це залежить від спадковості і від подальшого догляду за волоссям. Структура волосся закладається ще в утробі матері і правильний догляд із самого народження може зміцнити волосся.

Сейчас стрижка в 1 рік — це питання скоріше естетичного характеру. У новонародженого волосся часто на деяких ділянках голови викочується, на деяких воно довше, тому що були, наприклад, від народження, а інші коротші, тому що виросли пізніше. Ось і виходить, що до ріка у дитини волосся різної довжини. Тому волосся можна лише підрівняти, зістригти чубок, якщо вона вже лізе в очі.

У такому делікатному питанні, звичайно, краще довіритися професіоналам своєї справи. У дитячому салоні краси «Гарні та Щасливі» добрі та уважні майстри зроблять процес першої стрижки максимально легким, веселим та якісним! !! Тут є і сидіння-машинка, іграшки, і улюблені мультфільми. А ще на допомогу співробітникам салону завжди приходять папужка Роша та кролик Буся!!!

Чекаємо на Вас і Ваших діток у дитячому салоні краси «КиС».

З нами стрижка — справжнє свято!!!!!!!!